medycyna

LASER FRAKCYJNY BOTOX DERMATOCHIRURGIA

Medycyna estetyczna to wyjątkowa dziedzina, która pozwala na zachowanie harmonii pomiędzy zdrowiem, wyglądem i samopoczuciem. Innowacyjne metody oraz zaawansowany sprzęt sprawiają, że otwierają się zupełnie nowe możliwości – hamowanie procesów starzenia się skóry i usunięcie jego objawów czy usuwanie drobnych defektów wyglądu. W Baltica Beauty dbamy o to, aby każdy wykonywany zabieg był w możliwie najbardziej nieinwazyjny sposób, a jednocześnie wykorzystujemy naturalne kosmetyki. Dzięki temu mamy pewność, że robimy to, co najlepsze dla pacjentów – zapewniamy poprawę wyglądu przy jednoczesnej dbałości o ich nastrój.

Medycyna estetyczna to niemal nieograniczone możliwości – pozwala na usuwanie nie tylko drobnych niedoskonałości, ale też wykonywanie zabiegów, które mogą znacznie poprawić jakość życia pacjentów. Medycyna estetyczna to prosty sposób na wielkie zmiany.

oferta

poznaj zabiegi naszego salonu

Urządzenie VIVACE

Radiofrekwencja VIVACE

VIVACE to urządzenie do odmładzania skóry wykorzystujące technikę precyzyjnego frakcjonowania mikroigłowego RF (głębokość od 0,5mm do 3,5 mm) z terapia skojarzoną LED czyli dzięki termo liftingowi - czyli mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych następuję zagęszczanie i ujędrnianie skóry.

VIVACE to urządzenie do odmładzania skóry wykorzystujące technikę precyzyjnego frakcjonowania mikroigłowego RF (głębokość od 0,5 mm do 3,5 mm) z terapią skojarzoną LED czyli dzięki termo liftingowi – mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych następuje zagęszczanie i ujędrnianie skóry. Energia RF jest dostarczana poprzez elektrody mikroigłowe, bezpośrednio do skóry właściwej, dzięki czemu następuje produkcja nowego kolagenu oraz elastyny.
Minimalnie inwazyjny system odmładzający skórę posiada złote, częściowo izolowane końcówki mikroigłowe, które oddziaływują na skórę właściwą bez uszkadzania naskórka. Emisja czerwonego lub niebieskiego światła LED przyspiesza proces gojenia skóry po zabiegu, natomiast precyzyjny mikrosilnik gwarantuje pewną aplikacje, redukując ból i możliwość wystąpienia efektów ubocznych.

Depilacja laserowa bez bólu Motus AY

jakość której możesz zaufać

Laser aleksandrytowy Motus AY jest wyjątkowo czuły na melaninę, dzięki czemu odstępy zabiegami można skrócić do 4 tygodni, co przyspiesza depilację w czasie.

W porównaniu do laserów diodowych, laser aleksandryczny Motous AY wymaga mniejszej ilości powtórzeń i usuwa ciemne oraz jasne owłosienie. Wykazuje dużo większą skuteczność w depilacji laserowej. Laser Motus AY to obecnie najlepszy wybór  spośród dostępnych profesjonalnych urządzeń medycznych na rynku.

Laser Frakcyjny eCO2

skraca czas gojenia

Laser jest idealny do zastosowań dermatologicznych. Tworzy bardzo cienkie i głębokie kratery w przeciwieństwie do innych, konkurencyjnych laserów CO2, dających zazwyczaj płytkie i szerokie kratery.

Laser eCO2, czyli tzw. fraxel to obecnie podstawowe narzędzie w liczących się klinikach, które znakomicie radzi sobie z konkretnymi problemami estetycznymi takimi jak: zmarszczki, blizny czy rozstępy. Jest to laser medyczny, który służy do ablacyjnej trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Wyjątkowość lasera Lutronic eCO2 polega na tym, że tworzy najcieńsze i bardzo głębokie kratery w skórze przez co bolesność zabiegów jest niska, a proces gojenia przebiega znacznie szybciej niż w przypadku innych laserów tego typu – doceniły to najlepsze kliniki na całym świecie.

Kwas hialuronowy

modelowanie

Kwas hialuronowy pozwala na nawilżenie skóry od wewnątrz – również w jej najgłębszych warstwach. Dzięki niemu skóra staje się doskonale wygładzona, ujędrniona i pełna młodzieńczego blasku. Kwas hialuronowy przeznaczony jest do każdego rodzaju cery, jednak najlepiej sprawdzi się w przypadku skóry przesuszonej i skłonnej do zmarszczek.

Jest naturalną substancją, występującą w organizmie jako hialuronian sodu – aż połowa kwasu hialuronowego znajduje się w skórze. Składa się on z trzech form kwasu o różnej masie cząsteczkowej, które wzajemnie się uzupełniają. Kwas hialuronowy wnika głęboko w komórki, nawilżając je i sprawiając, że zmarszczki stają się mniej widoczne. Ma on doskonałą zdolność wiązania wody, dzięki czemu nawilżenie skóry jest błyskawiczne.

Czujesz, że Twoja skóra powoli traci jędrność i staje się mocno przesuszona? Nie pozwól na to – wykorzystaj najskuteczniejszy kwas hialuronowy i zapewnij swojej skórze głębokie odżywienie i nawilżenie.

Wybielanie zębów lampą BEYOND

specjalistyczna metoda wybielania

Metoda BEYOND to specjalistyczna metoda wybielania zębów.

Metoda wybielania zębów lampą BEYOND polega na dokładnym utlenieniu przebarwień pojawiających się na zębach przy wykorzystaniu aktywnego tlenu. Metoda jest całkowicie bezpieczne dla pacjenta i nie niszczy struktury zębów. Aby znacząco poprawić estetykę swojego uśmiechu wystarczy tylko jedna wizyta bowiem wykonanie profesjonalnego zabiegu wybielania w gabinecie stomatologicznym trwa około 30 – 60 minut. Efekt jest zatem natychmiastowy.

Zabieg wybielający zęby powinien jednak zostać poprzedzony wcześniejszą wizytą stomatologiczną, oceniającą stan zębów i przyzębia, połączoną z wykonaniem zabiegu higienizacyjnego, polegającego np. na usunięciu nagromadzonego kamienia nazębnego lub skorygowaniu nieszczelnych wypełnień zębów.

Jednym z najbardziej popularnych urządzeń do terapii z wykorzystaniem światła jest IPL. Skrót ten pochodzi od słów Intense Pulsed Light, czyli intensywnie pulsujące światło.

Innowacyjność rozwiązania systemu IPL polega na emitowaniu szerokiego spektrum fal świetlnych o różnej długości, w przeciwieństwie do tradycyjnych laserów wytwarzających skupioną wiązkę światła.

Fale świetlne docierają równocześnie do warstw skóry o różnej głębokości, przez co działając wielokierunkowo i usuwając jednocześnie wiele zmian. Emisja intensywnie pulsującego światła o różnej długości fal możliwa jest dzięki wykorzystywaniu ksenonowej lampy błyskowej oraz zastosowanemu systemowi luster i filtrów.

MEZOTERAPIA

Vital Injector 2

PRZEDSTAWIAMY REWOLUCYJNĄ METODĘ MEZOTERAPII PRZY UŻYCIU NAJNOWSZEJ GENERACJI PISTOLETU VITAL INJECTOR 2 TM

Zaawansowane technologie zastosowane w Vital Injector 2 TM to nowa era w mezoterapii. . To jedyne takie urządzenie na rynku medycyne estetycznej i kosmetologii do prózniowej wieloigłowej mezoterapii.

Jego zalety są niepodważalne:

  • sterowany komputerowo system do śródskórnego podawania preparatów zaopatrzony w funkcję bezpieczeństwa
  • 5- pinowy, multi - igłowy system zwiększający szybkosć i efektywnośc zabiegu
  • opatentowana technologia Vacuum z wielką precyzją umozliwia podanie odpowiedniej dawki preparatu na idealną głębokość
  • innowacyjność systemu gwarantuje bezbolesność wkłucia oraz brak grudek i siniaków po zabiegu

Zabieg z uzyciem najnowszego modelu pistoletu Vital Injector 2 jest bezbolesny i niezwykle precyzyjny.

Rozwiążemy Twój każdy problem

poznaj szeroką gamę
naszych zabiegów

gwarantujemy profesjonalizm

i widoczne efekty

Gdańsk

ul. Partyzantów 8/103

(budynek Quatro Towers)

telefon:

798 019 540

godziny otwarcia

pon-pt. 10:00-20:00

sb. 10:00-16:00