Makijaż dzienny, okolicznościowy, ślubny

Wstecz

Profesjonalny makijaż to odpowiednio dobrane do rodzaju skóry oraz typu kolorystycznego kosmetyki kolorowe, aplikowane w taki sposób, aby skorygować niedoskonałości i podkreślić to co najpiękniejsze w twarzy.

 

Dobry makijaż powoduje, ze twarz wygląda na wypoczętą , łodszą i bardziej wyrazistą.

 

Skóra i oczy uzyskują świeżość i blask. kobieta w takim majażu czuje się atrakcyjna i  pewna siebie.

zoom

Makijaż dzienny - jest subtelny, stonowany i przede wszystkim bardzo naturalny.

 

Makijaż okolicznosciowy (wieczorowy) - jest mocniejszy od makijażu dziennego. Powinien być dopełniem stroju na specjalne okazje. Barwy w takim makijazu są bardziej zdecydowane, odważne czy bardziej świetliste. W tym typie makijażu obowiązuje zasada, że mocno podkreślamy tylko wybraną część: oczy lub usta, jedno akcentujemy wyraźiście a drugie naturalnie.

 

Makijaż ślubny- cechuje przede wszystkim trwałość. Stanowi on połączenie makijażu scenicznego i fotograficznego, a jednocześnie zawiera elementy delikatnego świeżego makijażu dziennego. Panna młoda powinna czuć się wyjątkowo, komfortowo i pięknie. Profesjonalny makijaż ślubny gwarantuje świetny wygląd w świetle dziennym, sztucznym, a także na filmie lub zdjęciach.

 

 

* wszystkie zamieszczone zdjęcia są wyłącznie autorstwa naszej wizażystki Gosi, zabrania się kopiowania i powielania zdjęć.

Ul. Partyzantów 8/103
Gdańsk – Wrzeszcz

poniedziałek – piątek: 10:00 – 20:00
sobota: 10:00 – 16:00

telefon recepcja: 798 019 540
e-mail: recepcja@balticabeauty.pl