Depilacja laserowa

Wstecz

Laser diodowy Vectus to innowacyjna technologia firmy Palomar, przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia (depilacja laserowa).

 

Vectus to najszybszy i najmocniejszy system do depilacji laserowej na świecie.

 

Jako jedyne takie urządzenie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem depilacji czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel™ określa poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawia w urządzeniu  indywidualnie dobrane parametry zabiegu depilacji. Na skuteczność zabiegu depilacji laserowej wpływa również opatentowana technologia Photon RecyclingSM, która polega na ponownym wykorzystaniu światła, w naturalny sposób odbijającego się od skóry.

zoom

Światło, dzięki wbudowanym w głowicy lustrom, powraca – co powoduje, że impuls światła wykorzystywany jest  w stu procentach, radykalnie zwiększając efektywność procedury. Komfort pacjenta zapewnia nie tylko szybkie tempo pracy lasera, ale również zastosowana w głowicy technologia Advanced Contact CoolingSM. Oznacza to, że skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła. Kontaktowe chłodzenie powoduje, że wyczuwalność zabiegu depilacji jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu depilacji laserowej, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność.

 

Laser Vectus™ to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu depilacji oraz komfort i bezpieczeństwo dla pacjenta.

 

 

Przyjdź do Baltice Beauty w Gdańsku na depilację laserową laserem Vectus - serdecznie zapraszamy!

Ul. Partyzantów 8/103
Gdańsk – Wrzeszcz

poniedziałek – piątek: 10:00 – 20:00
sobota: 10:00 – 16:00

telefon recepcja: 798 019 540
e-mail: recepcja@balticabeauty.pl